מה בסוויטות

בנקודה הגבוהה ביותר בנמרוד, במרומי 1115 המטרים של הר קטע, מעל הנוף הדרמטי של רכס ההרים הפראי – מהחרמון ועד ללבנון – ממתינה לכם חווית אירוח זוגי שונה מכל שהכרתם.
ניצבות שם צמד סוויטות זוגיות מפוארות ובקתה אחת, יחידות במינן, המקיימות סינרגיה נדירה בין מעשה ידי אדם להתפאר לבין נוף שהוא יותר מעוצר נשימה- הוא יוצר נשימה.
הסינרגיה הזו היא שהופכת את הטירות הנעות ברוח ליותר ממקום פיזי- להלך רוח, למצב תודעה.

הטירות הנעות ברוח הן המצע המושלם לחוויה עמוקה שכולה חופש, שכרון חושים, חיבור לעצמכם, לאהובכם ולעוצמות הטבע.
מבני הסוויטות ייחודיים לגמרי, הן מבחינה אדריכלית והן מבחינת העיצוב. הסוויטות מבודדות לחלוטין ומעניקות פרטיות מוחלטת, חלונות הענק שלהן מביאים את הנוף פנימה במלא הדרו והופכים אותו לחלק בלתי נפרד מהחלל העוטף והמפנק, המלא בכל אשר חפצה הנפש והעין.
כמו העיצוב, גם קונספט האירוח של הטירות שונה מהמקובל , ומתבסס על ה"אני מאמין" – שלחוויית נופש מושלמת דרוש מרחב עצום של פרטיות עם בן הזוג ועם הטבע .

הסוויטות מחוממות באמצעות קמין עץ גדול , וממוזגות בימות הקיץ, מאובזרות עם ג'קוזי ענק (400 ליטר) על הנוף, טלוויזיה 29 אינץ', חיבור לכל ערוצי YES, מערכת קולנוע ביתי , חיבור אלחוטי לאינטרנט, סרטי וידיאו נבחרים, ספרות , מוזיקה , מכונת אספרסו עם קפה שנטחן במקום , סבונים משמנים אתריים, חלוקים מפנקים ונעלי ספא. אורחי הסוויטה יהנו מקבלת פנים של גבינות עיזים , יין בוטיק משובח מהאזור, ויסקי, בירות, שתייה קלה, בראוניז, עוגיות ודבש.
בשתי הסוויטות נמצאות עבודות זכוכית וויטראז'ים, ופרטי אספנות מיוחדים, פרי השקעתם של בני הזוג גולן לשם יצירת חוויה אסתטית, חושית ותרבותית יוצאת דופן.
ארוחת הבוקר העשירה והמפנקת מגיעה אליכם ממטבחם הביתי של גלעד ויעל והיא נוצרת מכל חומרי הגלם המשובחים של ההר הצומחים בגינתם, והנרקחים ונאפים בתנורם.
בקיצור, כל מה שדרוש לאוהבי הנאות החיים נמצא כאן בשפע, ומעל הכל מרחף התבלין העיקרי, מתנת הטבע: הרבה הרבה נוף הרים פראי ומדהים.